Základní škola Chotěboř, Smetanova

"Únikovka"- výsledky

Na jarní prázdniny připravilo Centrum sportu, které je zřízeno při naší škole, sportovně-vědomostní hru "Únik z nudy".

Během 12 dnů se „únikovky“ zúčastnilo celkem 95 luštitelů – 73 dětí a 22 dospělých (+ dospělí, kteří šli se svými dětmi a do tabulky se nezapsali).

Většina luštitelů prošla zdárně všechna stanoviště ve správném pořadí. Pro ostatní zveřejňujeme pořadí kontrol na trati.

START - 1D 2C 3K 4F 5I 6H 7B 8E 9A 10J – CÍL

Pokud si jednotlivé kvízy chcete vyzkoušet v pohodlí domova, najdete je ZDE.

Pořadí si můžete zakreslit do MAPY.

Nejrychleji luštil a trať proběhl Pavel Paul (23:24), Káťa a Matýsek Bělouškovi (25:12), Zita a Lenka Petříčkovy, Zdena Landsmanová (26:00).

Ze správných odpovědí byli vylosováni 3 účastníci (Antonín Zich, Johanka Hűbnerová a Vilém Šťastný), kteří obdrží poukázky na dřevěné výrobky dle vlastního výběru od chotěbořské firmy Dřevodělci.

Další akce „Chotěbořského mapování“ probíhá v Nové Vsi u Chotěboře od pondělí 15. 2. do 28. 2. Informace najdete na www.skchotebor.cz

 

Orienťák na běžkách

Pokud byste si chtěli vyzkoušet LOB (lyžařský orientační běh), tak se podívejte na stránky www.skchotebor.cz, kde najdete 2 mapky různě dlouhých tratí.

Do pátku 15. 1. bude ještě probíhat 1. Chotěbořské mapování. Trasu si můžete proběhnout nebo projít. Absolvování napište do tabulky na www.skchotebor.cz

E. Voborníková

 

Čertovské proběhnutí - výsledky

V týdnu od 3. do 10. prosince se uskutečnil již 8. ročník tradiční sportovní akce - Čertovský závod. Během týdne se na třech připravených tratích vystřídalo celkem 134 účastníků. 

Krátká – Blekota (6 k, 1 km), střední - Belzezub (15 kontrol, 1,7 km), delší – Lucifer (19 k, 2,5 km).

Celkové výsledky najdete ZDE

Fotky 1  Fotky 2 Fotky 3

Pořadatelé děkují za kladné ohlasy na tento závod.

Informace o dalších akcích, které jsou zaměřeny na orientační běh, můžete najít na stránkách www.skchotebor.cz, zde si můžete přehrát i GPS záznamy některých účastníků akce.

E. Voborníková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chotěbořské mapování

I v této náročné době nabízíme další možnosti proběhnutí se s mapou pro orientační běh. Akce Chotěbořské mapování je určena dětem i rodičům. Bližší informace najdete na http://www.skchotebor.cz/.

E. Voborníková

 

Běžecko-poznávací okruh II

Pokud se chcete dostat na čerstvý vzduch, dozvědět se něco o historii Chotěboře, tak se vydejte na běžecko-poznávací okruh II.

Mapku s křížovkou najdete ZDE.

Odpovědi a třeba i fotky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.