Základní škola Chotěboř, Smetanova

Čertovský závod - výsledky

Výsledky najdete ZDE, mezičasy ZDE.

Mapka nejdelší tratě ZDE. Celkem se na třech tratích proběhlo 71 zájemců.

Výsledky tréninku OB v hale

Ve čtvrtek 28. 11. děti poprvé vyzkoušely novou tréninkovou SPORTident sadu elektronického ražení, která obsahuje kontroly (16 ks) a čipy pro závodníky (13 ks). Tuto sadu se podařilo oddílu orientačního běhu pořídit díky několika projektům a za přispění Města Chotěboř.

I vy si novou sadu elektronického ražení můžete vyzkoušet - 12. 12. na Čertovském závodě, informace najdete na stránkách školy.

Výsledky z tréninku najdete ZDE.

 

8. podzimní trénink OB

Poslední venkovní trénink proběhne na podzim ve čtvrtek 24. 10. Parkování na křižovatce před Geofondem. Vystartovat můžete od 15:00 do 16:00. 

31. 10. již proběhne trénink ve sportovní hale. Od 15:00 do 16:00 (mladší děti viz seznam, označeny žlutě), od 16:00 do 17:00 (starší děti). Sraz dětí 10 minut před začátkem tréninku před sportovní halou - společný odchod do šaten.

1. Jan Dostálek
2. Vilém Šťastný
3. Viktorie M. Cypriánová
4. Michal Fikar
5. Eda Kovařík
6. Antonie Hübnerová 
7. Anička Dostálková
8. Dorotka Klusáčková
9. Johanka Klusáčková
10. Matouš Vrba
11. Tadeáš Kovařík
12. Čermáková Nela
13. Antonín Šťastný
14. Denisa Oulická 
15. Zita Petříčková
16. Rozálie Fialová 
17. Martin Dostál
18. Rostík Jirásek
19. Barbora Chovancová
20. Tina Čermáková
21. Nikola Dlouhá
22. Tomáš Pátek
23. Ondřej Doležán
24. Ela Fujerová
25. Šárka Bukáčková
26. Tobiáš Novák
27. Mikuláš Klusáček
28. Anna Marie Nováková
29. Tobiáš Karel Cipryán
30. Vojtěch Škaryd
31. Matyáš Novák
32. Kateřina Běloušková
33. Jiří Kocourek
34. Vít Krupička
35. Barbora Paulová
36. Pavlína Paulová
37. Natálie Fialová
38. Filip Perka
39. Elena Petříčková
40. Zuzana Landsmanová
41. Zdena Landsmanová
42. Roman Freibauer
43. Eliška Ondráčková

Další venkovní akce - Čertovský závod 12. 12.

Výsledky 8. podzimního tréninku

Výsledky posledního podzimního tréninku najdete ZDE.

31. 10. již proběhne trénink ve sportovní hale. Od 15:00 do 16:00 (mladší děti viz seznam, označeny žlutě), od 16:00 do 17:00 (starší děti). Sraz dětí 10 minut před začátkem tréninku před sportovní halou - společný odchod do šaten.

1. Jan Dostálek
2. Vilém Šťastný
3. Viktorie M. Cypriánová
4. Michal Fikar
5. Eda Kovařík
6. Antonie Hübnerová 
7. Anička Dostálková
8. Dorotka Klusáčková
9. Johanka Klusáčková
10. Matouš Vrba
11. Tadeáš Kovařík
12. Čermáková Nela
13. Antonín Šťastný
14. Denisa Oulická 
15. Zita Petříčková
16. Rozálie Fialová 
17. Martin Dostál
18. Rostík Jirásek
19. Barbora Chovancová
20. Tina Čermáková
21. Nikola Dlouhá
22. Tomáš Pátek
23. Ondřej Doležán
24. Ela Fujerová
25. Šárka Bukáčková
26. Tobiáš Novák
27. Mikuláš Klusáček
28. Anna Marie Nováková
29. Tobiáš Karel Cipryán
30. Vojtěch Škaryd
31. Matyáš Novák
32. Kateřina Běloušková
33. Jiří Kocourek
34. Vít Krupička
35. Barbora Paulová
36. Pavlína Paulová
37. Natálie Fialová
38. Filip Perka
39. Elena Petříčková
40. Zuzana Landsmanová
41. Zdena Landsmanová
42. Roman Freibauer
43. Eliška Ondráčková

Další venkovní akce - Čertovský závod 12. 12.

Výsledky 7. podzimního tréninku OB

Výsledky tréninku ze dne 17. 10. najdete ZDE. Příští čtvrtek proběhne poslední podzimní trénink OB. Od čtvrtka 31. 10. budeme chodit do haly TJ - mladší od 15:00 do 16:00, starší od 16:00 do 17:00. Seznam rozdělení do skupin vyvěsím příští týden.