Základní škola Chotěboř, Smetanova

Velikonoční kufrování

V letošním roce neproběhne tradiční Velikonoční kufrování. Je však možné využít nabídky oddílu OB SK Chotěboř, která i v této těžké době poskytuje možnost vyzkoušet si orientaci s mapou. Ke stáhnutí nabízíme mapu s osmnácti zakreslenými posedy a nafocené obrázky těchto posedů. Cílem je zjistit, ke kterému číslu v mapě patří obrázek s určitým písmenem. Akci je možné pojmout jako rodinný výlet (2,5 – 3 hodiny, svačinu s sebou) nebo si můžete vycházku (výběh) rozložit do více dní. Čas nejrychlejších běžců je přibližně 1 hodina. Prosíme o dodržování hygienických doporučení.

Čísla s přiřazenými písmeny, fotky z lesa, postřehy, kdo akci absolvoval, ... posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hodně štěstí při hledání.

Eva Voborníková

Trénink OB - piktogramiáda

Na čtvrtečním tréninku děti absolvovaly na sadě elektronického ražení několik krátkých okruhů. Trénink měl několik cílů: procvičení mapových značek, piktogramů, orientace mapy a vyzkoušení si práce s čipy. Výsledky, mapu a piktogramy tratě E najdete ZDE. Koláž fotek ZDE

Další tréninky:

19. 3. -  sportovní hala 

26. 3. - 1. jarní trénink - sraz v Chotěboři u čističky, start od 15:00

2. 4. - trénink odpadá - Pódiové skladby

Eva Voborniková

 

 

Čertovský závod - výsledky

Výsledky najdete ZDE, mezičasy ZDE.

Mapka nejdelší tratě ZDE. Celkem se na třech tratích proběhlo 71 zájemců.

Skokanská soutěž - kroužek OB

Výsledky skokanské soutěže kroužku orientačního běhu 2020 seřazené podle kategorií najdete ZDE, celkové ZDE

Výběr z fotek ZDE.

Výsledky tréninku OB v hale

Ve čtvrtek 28. 11. děti poprvé vyzkoušely novou tréninkovou SPORTident sadu elektronického ražení, která obsahuje kontroly (16 ks) a čipy pro závodníky (13 ks). Tuto sadu se podařilo oddílu orientačního běhu pořídit díky několika projektům a za přispění Města Chotěboř.

I vy si novou sadu elektronického ražení můžete vyzkoušet - 12. 12. na Čertovském závodě, informace najdete na stránkách školy.

Výsledky z tréninku najdete ZDE.