Základní škola Chotěboř, Smetanova

Zrušení kroužků školní družiny a klubu

Vzhledem k epidemiologické situaci se do odvolání ruší všechny kroužky školní družiny a klubu. Opatření se týká i kroužku kytary.

 

Kroužek kytary pro pokročilé

V pátek 20.9. začíná kroužek kytary pro pokročilé. Žáci přicházejí od 6.45 do 7.00 hodin. Postupně ladíme a v 7.05 začínáme hrát. V 7.50 odcházejí žáci na vyučování. S sebou kytary, náhradní struny, desky s písničkami a psací potřeby. Rovněž vyplněnou přihlášku a poplatek 100 Kč na papíry, tisk... Peníze stačí donést do konce října. 

Vánoční koncert hudebních kroužků

Společný koncert hudebních kroužků ŠD

Děti z kroužků fléten a hry na kytaru si připravily společné předvánoční vystoupení pro klienty Rehabilitačního ústavu  v Chotěboři. V krásné vánoční atmosféře zazněla řada koled, básní, říkadel, došlo i na společné zpívání. Za povedené vystoupení byli účinkující odměněni dlouhým potleskem a také sladkým vánočním balíčkem. Všichni jsme odcházeli     s pocitem, že jsme naším vystoupením potěšili ty, kteří nemohou předvánoční čas trávit se svou rodinou. Zaměstnancům rehabilitačního ústavu děkujeme za pozvání a vřelé přijetí. Všem účinkujícím přejeme krásné prožití vánočních prázdnin.      Foto v galerii ŠD

Dana Hospodková a Dita Smejkalová, vedoucí kroužků.

Vánoční vystoupení flétniček a pěveckého sboru

V letošním roce navštěvuje náš kroužek sedmnáct dětí od první do šesté třídy. Stejně jako každým rokem jsme již od poloviny října pilně nacvičovali vánoční písně a koledy na předvánoční vystoupení. Společně s pěveckým sborem naší školy jsme opět zahráli a zazpívali klientům z rehabilitačního ústavu v Chotěboři a také dětem z prvních a druhých tříd. Teď si všichni užíváme vánoční prázdniny a těšíme se po Vánocích na další společné hraní. Fotografie z vystoupení ZDE

Kroužek kytary - pozor, změna !

Schůzka kroužku kytary se bude konat v úterý 14.11. ráno. Čeká nás několik vystoupení, tak je třeba cvičit. Žákům, kteří byli nemocní a potřebují něco docvičit, nabízím konzultace každé pondělí a středu odpoledne. Je však třeba se předem domluvit. Nicméně, základem je pravidelná domácí příprava - alespoň 20 minut denně.

Dana Hospodková, vedoucí kroužku.