Základní škola Chotěboř, Smetanova

Logická olympiáda - kategorie A

Logická olympiáda

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

Do Logické olympiády, pořádané společností Mensa ČR, se zapojilo 24 dětí z prvního stupně. Úlohy nebyly jednoduché a děti musely vyřešit 25 úloh v čase 30 minut.

Nejlépe se s tím vypořádal Marek Štindl z 5. B, který tímto postoupil do krajského semifinále. Na druhém místě skončil Tadeáš Hirš ze 4. B a třetí příčku obsadil Martin Dostál ze 2. A.

Velkou pochvalu zasluhují všichni, kteří si hlavičky namáhali, největší početní zastoupení měla třída 4. D, ze které se do této olympiády zapojilo 11 dětí. 

Kompletní výsledky:

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

9.-11.

304.-352.

ŠtindlMarek

5. B

98.71

97.74

krajský semifinalista

2.

52.-58.

1726.-1801.

Hirš, Tadeáš

4.b

92.23

87.83

 

3.

77.-82.

2107.-2224.

Dostál, Martin

2.A

88.71

85.05

 

4.

90.-94.

2353.-2440.

Hudíková, Zuzana

4.D

86.91

83.46

 

5.

99.-101.

2540.-2641.

Svec, Stepan

3.B.

85.76

82.12

 

6.-7.

105.-110.

2745.-2870.

Hospodková, Iva

4.d

84.68

80.62

 

6.-7.

105.-110.

2745.-2870.

Málková, Rozálie

4.B

84.68

80.62

 

8.

138.-141.

3558.-3697.

Uherková, Alexandra

4.D

80.07

74.96

 

9.

142.-152.

3698.-3876.

Sturgis, Chloe

4.A

78.99

73.86

 

10.

158.-167.

4063.-4210.

Kubeš, Matěj

4.D

76.76

71.45

 

11.-12.

168.-180.

4211.-4364.

Sekerková, Ivana

3.B

75.11

70.40

 

11.-12.

168.-180.

4211.-4364.

Szturc, Jaroslav

3.B

75.11

70.40

 

13.

181.-185.

4365.-4491.

Paulová, Barbora

5.B

73.81

69.43

 

14.

202.-207.

4808.-4985.

Hudík, Martin

2.A

70.72

66.20

 

15.

234.-238.

5517.-5664.

Nejedlý, Lukáš

4.D

66.19

61.41

 

16.

245.-252.

5830.-6004.

Černý, Josef

4.D

64.39

59.15

 

17.

275.-284.

6392.-6581.

Víšková, Sofie

2.A

59.93

55.22

 

18.-19.

342.-351.

7804.-8005.

Blažek, Filip

4.D

50.29

45.43

 

18.-19.

342.-351.

7804.-8005.

Smetánková, Nela

4.D

50.29

45.43

 

20.-21.

366.-378.

8190.-8396.

Králová, Simona

2.A

46.62

42.75

 

20.-21.

366.-378.

8190.-8396.

Kubeš, Šimon

4.D

46.62

42.75

 

22.

424.-429.

9481.-9646.

Miřátská, Viktorie

4.D

38.78

33.97

 

23.

474.-485.

10494.-10676.

Spilková, Tereza

4d

31.15

26.92

 

 

-

-

-

Šimonová, Nela

2.A

-

-